Serrapeptáza: Enzym, který pomáhá lidskému organismu

Serrapeptáza je chemická látka získaná z bource morušového. Je to běžně používaný lék (Takeda Chemical Industries) v Japonsku a Evropě. V USA je serrapeptáza klasifikována jako doplněk stravy.

Při jakých potížích se enzym používá?

Serrapeptáza se používá při bolestivých stavech, jako jsou bolesti zad, osteoartritida, revmatoidní artritida, osteoporóza, fibromyalgie, syndrom carpálního tunelu, migréna a tenzní bolest hlavy .
Používá se také při stavech, které zahrnují bolest a otok (zánět), včetně sinusitidy, laryngitidy, bolesti v krku, infekcí ušío, otoku po operaci, otoku žíly s tvorbou krevní sraženiny a zánětlivém onemocnění střev, včetně ulcerózní kolitidy a Crohnovy choroby.
Někteří lidé užívají serrapeptázu k léčbě srdečních chorob a „kornatění tepen “ (ateroskleróza).
Ženy ji používají pro nerakovinová hrudkovitá prsa (fibrocystické onemocnění prsu) a kojící matky pro bolesti prsou způsobené příliš velkým množstvím mléka ( překrvení prsou ).
Mezi další použití patří léčba cukrovky, bércové vředy, astma a hromadění hnisu (empyém).

Pokud vás žádné potíže netrápí, nezapomeňte posilovat imunitní systém a předeít zdravotním potížím. Lyfestyles Intra je bylinný přípravek  obsahující 23 osvědčených a prověřených rostlinných výtažků, které jsou zdrojem mnoha fyziologicky aktivních látek – například antioxidantů z meduňky a aloe, což je ideální kombinace pro zdraví každého jedince.

Jak serrapeptáza funguje?

Serrapeptáza pomáhá tělu rozkládat bílkoviny. To snižuje probíhající záněty v těle.

Kam pro kvalitní a spolehlivé přípravky?

Senza Medical je internetový obchod, kde objevíte nejen přípravek serrapeptázu, ale mnoho dalších. S blížícím se zimním obdobím je nezapomeňte doplňovat vitamin C. Senza vitamín C 250ml vám pomůže v boji s nachlazením. Podle některých prozatímních výzkumů je také dobrým pomocníkem při onemocnění novým korona virem.

Duolife Antibakteriální gel na ruce je dalším pomůckou, která by měla být v dnešní běžnou součástí každé domácnosti.