Podpořte erekci a buďte lepší v posteli

Pro kvalitní sexuální život je zapotřebí zejména kvalitní erekce. Většina mladých mužů se pyšní pevnou erekcí a nemají v intimním životě problémy, to se ovšem může v průběhu času měnit. S postupujícím věkem může klesat fyzická aktivita, zhoršuje se celkový životní styl a erekce už nemusí být tak kvalitní, jako dříve. Někdy problémy gradují tak daleko, že se erekce nemusí dostavit vůbec.

To je ovšem nemyslitelné v případě, že chcete udržet zdravý vztah a postarat se, aby byla vaše partnerka spokojená, je proto potřeba se postarat, abyste měli stále pevnou erekci. Jak toho ovšem docílit? Možností je více a nejlépe uděláte, když je vyzkoušíte všechny. Základem je psychická pohoda a zdravý životní styl, pravidelně sportujte a dodržujte zdravý jídelníček, budete mít průchodné cévy a zlepší se i vaše intimní kondice. Dbejte také na užívání doplňků pro intimní zdraví, když muži mají problém s erekcí nebo i jen tak preventivně, je vhodné užívat například Merlix.

Pomůcky a tabletky

S lepší erekcí může pomoci i mnoho pomůcek, lékařsky ověřeným pomocníkem je například vakuová pumpa, která dokáže při pravidelném používání zlepšit prokrvení penisu a zvětšit i jeho objem. Při zaznamenání slabé erekce je rovněž vhodné se nebát navštívit urologa, ten vás vyšetří a pokud nemáte srdeční potíže, obvykle se předepíše Viagra nebo jiné léky, které obsahují sildenafil a pomohou vám rychle v dosažení pevné erekce. Řešte intimní zdraví včas, vždy je nejlepší prevence a důkladná péče o zdraví, abyste měli jistotu, že bude vaše partnerka v intimním životě spokojená.