Chcete si užívat domácí masáže? Pořiďte si masážní křeslo

Masáž je velmi příjemná relaxace, při které dochází k dokonalému uvolnění těla i mysli. O to více je příjemná, pokud si ji můžeme užívat v klidu a pohodlí domova. Velmi příjemnou masáž nabízejí masážní křesla společnosti RS Royal. Kompletní nabídku naleznete na webu rskresla.cz.

Co nabízejí masážní křesla?

Nemusíte se trmácet do salonu, čekat dlouhou dobu, než se na vás dostane řada. Můžete si masáž užívat kdykoli se vám zachce a to v klidu a pohodlí vašeho domova, v čase, který vám bude vyhovovat. Masážní křesla nabízené společností RS Royal jsou navíc vyhřívaná a nabízejí audiosystém, který podporuje uvolnění mysli i těla. Masážní křesla pomáhají od bolesti zad a poskytují komfort po náročném dni. Všechny nabízené modely jsou multifunkční a pokud si jakýkoliv z nich pořídíte, zajisté předčí vaše očekávání.

Tipy pro vás

Nechte se inspirovat modely, které naleznete v nabídce společnosti.

Masážní křeslo 4D – RS-1310/B

Masážní křeslo 4D – RS-1310/B má nosnost do 140 kg. Díky Voice jej můžete ovládat hlasem. Využít můžete některý z 24 automatických masážních programů, které využijete pro masáž celého těla. Kromě nich disponuje křeslo vyhřívacími tělesy, která mají obdobný účinek na krevní oběh jako masáže. Funkce Zero-Gravity napomáhá uvolnění i síle a účinnosti masáže, podporuje zlepšení krevního oběhu. Vyzkoušet můžete také protahovací techniky, které se používají při Thajských masážích. Délku masážního cyklu si můžete zvolit a to na 10,20 nebo 30 minut.

Masážní křeslo – RS-3570/W

Masážní křeslo – RS-3570/W je určené pro osoby s hmotností do 110 kg. Jeho součástí je 14 automatických masážních programů. Lze však provést i manuální nastavení jednotlivých pozic, aby byla masáž co nejvíce příjemná. Délku masážního cyklu si můžete vybrat. K dispozici je 10, 20 nebo 30 minut. Jemnost dotyku u masáže zad lze upravit pomocí odnímatelného polštáře zad.