Originální dárky z Frutika

Víte, že kytici nemusí tvořit pouze čerstvě nařezané květiny? Originálně působí kytice vytvořená z čerstvého ovoce, kterou můžete překvapit někoho ze svých blízkých. Jako dárek k svátku může být kytice z ovoce, nebo také z rozmanitých sladkostí nejen pastvou pro oči, ale i skvělým zdrojem dobrot. Obdarovaný tak může mít z takového dárku dvojí radost.

Nabídka Frutika

Jedlé kytice se vytvářejí ručně z čerstvého ovoce vždy v den dodání. Součástí dárkového balení a blahopřání je osobní vzkaz dárce. Kytice jsou doručovány na místo určení chladícími vozy řízenými sympatickými a svědomitými kurýry, kteří se dovedou postarat o moment překvapení při předání dárku.

Gratulace k významné události

Originálním dárkem z Frutika můžete potěšit někoho blízkého při oslavě svátku, blahopřání k narozeninám, či významného životního jubilea. Stejně tak můžete dárek ke gratulaci v podobě jedlé kytice poslat svému dítěti v případě úspěšného složení zkoušky na vysoké škole, k zásnubám nebo při jiné vhodné příležitosti.

Z jakých dárků lze vybírat?

Frutiko vyrábí na zakázku spoustu variant, takže není problémem se trefit do vkusu a chutě obdarovaného. Vybrat si můžete z nejrůznějších originálních jedlých kytic, které nesou následující názvy:

  • Vše nejlepší – kytice je složena z jahod politých tmavou nebo bílou čokoládou, kokosu, mandlí a vlašských ořechů
  • Veselý pozdrav – tvoří jej muffiny růže, muffiny kulaté a bílá čokoláda
  • Sladký dárek – je složen z cukrového melounu, jablek, hroznového vína, jahod, ananasu, tmavé čokolády a melounu Kantalup
  • Narozeninový dort – kytici tvoří muffiny růže, cake pops, bílá a tmavá čokoláda, kokos a sladká sušenka
  • Dětský dort – na výběr je malá, střední a velká velikost a všechny jsou složeny z kulatých muffin, bílé čokolády a fondánu.

Co je Frutiko?

Frutiko je rodinná firma, která působí na trhu od roku 2012. Inspirovali se v Turecku, kde mají jedlé kytice dlouhou tradici. Jsou však celosvětovým hitem již mnoho let. V současné době žije rodina v Praze a aktuálně zaměstnává 15 stálých pracovníků a má dvě pobočky v ČR. Denně rozváží přibližně 100 kytic do všech koutů České republiky.