Novoroční předsevzetí

Ač jsme letos žádné novoroční předsevzetí neplánovali, po vstupu na váhu se hned jedno případné vylouplo. Po Vánocích máme pět kilo nahoře!

Takže se to nabízí: zdravější režim, žádné pohádkové civění na televizi a internet, lehčí strava a pohyb. Možná třeba i přímo sport?

A už se se svými čerstvě zváženými špíčky vrháme do fitness center, na svahy a ledy a bruslíme, brázdíme sjezdovky na prkně, sáňkujeme, sjezdujeme, běháme…

Ale pozor, novoročně překvapené tělo je náhlou změnou životního stylu velmi zaskočeno. Některé jeho partie dokonce zcela nezvládají a s pocitem, že se situace vymyká kontrole se vymykají také. A nejen to.

Vymknuté nohy, zlomené ruce, naraženiny, řezné rány od bruslí… Teprve poté se tělo konečně vrací k původním aktivitám jako je leh, sed, brázdění po internetu a surfování po televizních kanálech. To vše zaštítěno rekonvalescencí a případně i pooperačním hojením.

Kromě dodržování základních rad lékaře a příslušné konzervativní či pooperační léčby je dobré důvěřovat i odborníkovu dalšímu doporučení, a to nasadit i mezi svéráznými lékaři chirurgických oborů oblíbenou a osvědčenou enzymovou kúru, která omezí otoky na minimum, podpoří cirkulaci lymfy a krve v organismu, takže se zrychlí přísun protilátek potřebných k co nejkvalitnějšímu hojení.

Lék Wobenzym s unikátním složením obdobných enzymů, které lidské tělo samo užívá, aktivuje vlastní obranyschopnost organismu a umožňuje zásadně zrychlit pacientovu rekonvalescenci.

I operatéři mají totiž radost, když se jejich pacienti dobře a rychle hojí! Dílem z vrozeného altruismu, dílem jde o profesní čest, zbytkově o lidskou ješitnost. A to pro pacienty v tomto poměru není vůbec špatně.

A nám pacientům pak enzymoterapie dovolí začít nový rok po druhé a uměřeněji. Ale ani v leže není třeba rezignovat na tu část předsevzetí, která zmiňovala lehkou stravu a zírání na konzum. Můžeme si třeba vygooglit trasu pro příští pěší výlet.