Jaké vybavení používají profesionální cyklisté?

Profesionální cyklisté a závodníci se liší od nadšenců nejen časem stráveným na kole nebo tvrdým tréninkem, ale také cyklistickým vybavením. Závodníci obvykle nechodí nakupovat výbavu do běžných obchodů, ale mají spolehlivého dodavatele, který jim zajišťuje produkty od těch nejlepších cyklistických značek. Mezi nejlepší cyklistické značky na světě patří BBB, kterou používají cyklisté po celé planetě. Je totiž synonymem vysoké kvality a spolehlivosti, což jsou při jízdě 2 hlavní atributy, kterými se profesionálové řídí. Vybavení od BBB je dostupné nejen špičkovým cyklistům, ale každému, kdo touží po vybavení, na které se může spolehnout a nezradí ho za žádné situace. Pojďme si představit některé doplňky, které jistě oceníte.

Multiklíč BBB BTL-48S PrimeFold S

Je nemyslitelné s sebou při jízdě vozit těžkou sadu nářadí. BBB proto vytvořilo univerzální multiklíč BBB BTL-48S PrimeFold S, který má v sobě 9 nejdůležitějších nástrojů, bez kterých se cyklista neobejde. Jde o 7 imbusových klčů (2 mm, 2.5 mm, 3 mm, 4 mm, 5 mm, 6 mm a 8 mm), křížový šroubovák a klíč T25. Multiklíč je lehký, jeho základna je vyrobená z lehké alu slitiny a samotné nástroje z vysoce odolné pochromované oceli.

Cyklistické brýle BBB BSG-63 FullView

Pokud patříte mezi aktivní cyklisty, jistě víte, že je mezi brýlemi velký rozdíl a běžné brýle jsou na cyklistiku zcela nevhodné. Cyklistické brýle BBB BSG-63 FullView jsou vyrobeny tak, aby neměly žádné slepé úhly a umožnily vám nerušeně vidět, jako byste žádné brýle neměli. Při jízdě je velkým nebezpečím ostré slunce, hmyz, kamínky a další nečistoty, které vás mohou dočasně oslepit a tím způsobit nehodu. Brýle disponují odolnými polykarbonátovými skly, které jsou odolné a nemusíte se bát, že by se vám při pádu jen tak rozbily. Skla jsou výměnná a máte je k dispozici ve 3 provedeních – kouřová, žlutá a čirá. Brýle tedy nemusíte sundávat ani při zamračeném počasí nebo za horší viditelnosti.

Držák telefonu BBB BSM-41 Warden

Dříve měl skoro každý cyklista tachometr, dnes stále více cyklistů místo něj používá mobilní telefon, který jim ukazuje nejen rychlost a vzdálenost, kterou urazili, ale funguje i jako GPS a má i další skvělé funkce. Je však nemyslitelné za jízdy vytahovat telefon z kapsy a kontrolovat ho. Nejlepší možností je mít telefon umístěný v držáku telefonu BBB BSM-41 Warden. Stačí na řídítka nebo představec připevnit držák a následně na obal telefonu připevnit speciální 3M ™ VHB lepicí destičku. Následně telefon usadíte do držáku a můžete ho bezpečně kontrolovat kdykoliv během jízdy.