Tipy, jak získat super sílu

O fitness jistě víte vše. Zkuste nové revoluční metody a buďte připraveni na cokoliv. Naučte se pět tajemství a odemkněte svůj vlastní potenciál a doveďte cvičení na zcela novou úroveň. Tyto metody jsou inspirované Johnem Schaefferem, bývalým mistrem světa v kickboxu v lehké váze. A každý, kdo pochybuje o jeho metodách, musí brát v úvahu úspěchy atletů, které trénoval, včetně osminásobného olympijského medailisty Apola Ohna, světového boxera Alexandra Zolkina z roku 2013 a NFL 2013 vedoucího LeSean McCoy.

Nebojte se tuku

To, co radikálně zlepšuje výkon sportovců, je správná výživa. Většina kilojoulů pochází z vysoce kvalitních tuků, účinnějšího zdroje energie než sacharidy.

Upečte si sušenky: Smíchejte jeden šálek ovesných vloček, čtyři polévkové lžíce kokosového oleje, dvě polévkové lžíce proteinu a jeden hrnek nastrouhaného jablka. To dělá čtyři porce. Snězte jednu hodinu před cvičením.

Krátké tréninky jsou nejlepší

Mnoho sportovců si myslí, že svalový růst a ztráta tuku jsou úměrné hodinám stráveným zvedáním. Není. Zkuste do 30 minut tréninku stihnout, co běžně cvičíte celý trénink. Kombinujte intenzivní trénink s odpočinkem. Věnujte odpočinku stejnou pozornost jako samotnému tréninku.

Rychlost reakce se dá naučit

Mozek, který dokáže zpracovat to, co vidí a rychle reaguje, má výhodu. Můžete chytit zloděje, vyskočit rychleji a efektivněji než soupeř. Pomůže to i v běžných životních situacích.

Cvičte své reflexy: Postavte svého kamaráda 10 metrů od sebe a nechte na vás házet tenisové míčky. Může na vás volat jen vpravo nebo vlevo. Snažte se chytat míčky se zavázanýma očima.

Pokud skončíte pomalu, budete pomalí

Mnoho chlapců si myslí, že síla a kardio jsou samostatné entity. Intervalový trénink však může být prospěšný na konci tréninku. Vaše tělo si vzpomíná a přizpůsobuje se tomu, co v tréninku trvá. Jestli skončíš pomalu, budeš pomalý. To je důvod, proč mnoho sportovců dokončuje tréninky rychlostí.