Výhody, které získáte používáním fitness náramku

Používání fitness náramků se těší stále větší oblibě. Zejména náramky řady Mi Band čínské společnosti Xiaomi patří mezi nejprodávanější na evropském trhu. Dokonce žhavá letní novinka Xioami Mi Band 5 byla v den svého uvedení na trh okamžitě vyprodaná. Nadupaný náramek za nízkou cenu touží mít stále více lidí. Jaké benefity jim náramky přináší?

Získáte zodpovědnost

Ať už cvičíte samostatně nebo „soutěžíte“ přáteli, fitness náramek vás učiní zodpovědnými.

Váš fitness náramek vám každý den připomene, že je čas zapojit se do fyzické aktivity. Pokud jste zaneprázdněni nebo jednoduše zapomenete, připomenutí od vašeho náramku vás vrátí zpět do hry.

To vám může také pomoci trochu tvrději cvičit!

Monitoruje srdeční tep a váš spánek

Váš náramek může také měřit váš puls a srdeční frekvenci. Tímto způsobem můžete také měřit intenzitu tréninku – a ujistěte se, že nepřekračujete svou tepovou frekvenci.

Jednou z výhod fitness náramků jsou data týkající se vašeho spánku. Tímto způsobem si můžete nastavit denní režim a časem si zlepšit svůj spánek.

Vylepšete svůj outfit

Módním trendům podléhá téměř cokoliv, na co si vzpomenete a fitness náramky nejsou žádnou výjimkou. Jenže jak „vystajlovat“ hodinky, které tomu nedávají příliš prostoru? Samotné hodinky sice ne, ovšem silikonový náramek lze snadno sundat a nahradit jiným. Náhradní náramky pro Mi Band 3/4 existují v mnoha různých provedeních a váš náramek tak snadno podtrhne váš outfit.

Vzorované náramky, svítící ve tmě, prodyšné určené k namáhavým sportovním aktivitám, velké množství barevných odstínů i různé barevné kombinace, dětské náramky, řemínky z chirurgické oceli – to je jen malý výčet možností, jak vytvořit z vašeho fitness náramku praktický a současně módní doplněk.

Mrkněte na web mibandshop.cz a přesvědčte se sami.