Podzim v plném proudu – co si pořídit do těhotenského šatníku?

Takřka každá žena ráda nakupuje a je to pro ni určitý druh relaxu a oddechu. Navíc, když si pořídí něco na sebe, ještě ke všemu se slevou, je to hned dvojnásobná radost. Ne všechny ženy však mají konfekční velikosti. Během těhotenství se tělo v rychlém sledu mění. Tělo se připravuje na porod a miminko si dělá v těle ženy větší a větší pohodlí a prostor. Tím pádem přibíráte na váze, zakulacujete se a mnohdy už se nevlezete do svého oblíbeného oblečení. V tomto případě je nutno sáhnout po jiném oblečení, nejlépe po tom těhotenském.

Těhotná na podzim

Létu už odzvonilo, kalendářně vládne podzim, ale venku to vypadá spíše na brzký nástup zimy. S bříškem se dostáváte do další etapy a je potřeba tomu přizpůsobit také šatník. Nemusíte nosit oblečení o několik čísel větší, do kterých bříško zahalíte a budete vypadat neforemně. Těhotenství můžete využít a ukázat, že i během něj není na škodu se hezky obléknout. Uvidíte, jak vám to může zvednout sebevědomí! Těhotenská móda může být šik, moderní, stylová a přitom pohodlná. Je dobré vědět, kam se pro tyto kousky obrátit. E-shop Happymum se na těhotné ženy specializuje. Pomůže jim cítit se v oblečení pohodlně, ale také moderně, žensky a stylově!

Do čeho se na podzim obléknout?

Mohou to být krásné a pohodlné šaty s příjemnými pastelovými barvami nebo podzimními potisky. Některým ženám vyhovují víc kalhoty, i těch je zde velká spousta. Počasí nás nutí víc dbát na teplé oblékání, proto určitě nevynechejte také těhotenské bundy. Budou se hodit, jsou moderní a krásně vás zahřejí. Jdete-li během těhotenství na svatbu, večírek, pracovní meeting, schůzky a podobně, potřebujete také elegantní nebo společenské ošacení. I takové kousky zde najdete. Vyberete si vše, co vás zaujme nebo osloví.