Prodejna, půjčovna, diagnostika, servis – to je Vasport Praha Západ

Cykloservis Praha vám nabízí servis kol Praha a servis elektrokol Praha včetně diagnostiky kol Praha a diagnostiky elektrokol Praha. Kromě toho na vás v rámci cykloservisu Praha Vasport čeká také půjčovna kol Praha a půjčovna elektrokol Praha. Na eshopu Vasport.cz si pak můžete vybrat zbrusu nové horské kolo, elektrokolo, nebo také kvalitní cyklistické komponenty a příslušenství za skvělé ceny. Nakoupit ale můžete také přímo v cykloprodejně Vasport.

Kompletní servis nejen pro nová kola

Pořiďte si na Vasport.cz nové kolo a získejte doplňky v hodnotě až 1500 Kč zdarma. Těšit se můžete také na garanční prohlídku v ceně každého zakoupeného kola. Stačí ujet 150 km, nebo počkat 3 měsíce, a můžete se do cykloservisu Praha Vasport dostavit na garanční prohlídku vašeho nového kola – tedy na diagnostiku kol Praha či diagnostiku elektrokol Praha. V případě nutnosti pak bude proveden servis kol Praha západ či servis elektrokol Praha západ.

Nezvládáte domácí servis? Vasport vás podrží

Jak se sami přesvědčíte, cykloservis Praha západ Vasport má skladem široký sortiment originálních náhradních dílů a komponentů, takže čekací doba na servis kola v Praze nebo servis elektrokola v Praze se zcela minimalizuje. Chcete-li si tedy jízdu na kole skutečně užívat, rozhodně servis kol Praha a servis elektrokol Praha nezanedbávejte.

Kromě prodloužení životnosti jednotlivých součástek, je účelem diagnostiky kol Praha a servisu kol Praha od společnosti Vasport zvýšení komfortu při samotné jízdě bez rušivého vrzání či praskání. Nezapomínejte ovšem ani na pravidelný domácí servis bez ohledu na počet najetých kilometrů. Pokud si s údržbou nebudete vědět rady, obraťte se na cykloservis Praha západ Vasport. Tam se o vaše kolo či elektrokolo dobře postarají.