Léčivé krystaly vyrovnají všechny úrovně vaší energie

Jelikož krystaly vibrují na stejné notě jako lidé, maximalizují tak léčivé schopnosti, které již máme…jen je potřeba je znovu objevit. Díky tomuto uklidňujícímu pocitu vám při umístění krystalu, vibruje tělem zvláštní energie, která vám pomůže se spojit sami se sebou a být v pohodě.

Jak je používat? Který kámen je nejlepší?

Každý léčivý krystal nese své vlastní individuální vlastnosti a sílu. V závislosti na jejich výhodách lze léčivými kameny odstranit stres a negativismus a uzdravit se. Mezi nejčastěji používané kameny patří ametyst, rhodonit, opál a růžový křemen.

Ametyst

Bylo zjištěno, že ametyst drží síly, které jsou mimořádně prospěšné pro střeva a zažívací potíže.

Zelený avanturín

Je dobrý pro podporu srdeční činnosti.

Žlutý topaz

Topaz odstraňuje mentální bloky a zajišťuje jasnou mysl.

Rhodonit

Poměrně vzácný k nalezení, ale pokud ho vlastníte, slibuje klid, lásku, jistotu a rovnováhu.

Opál

Používá se ke získání štěstí, peněz, síly, krásy, ale také pro rozvoj v duševní oblasti.

Růžový křemen

Křemen funguje jako filtr negativní energie a má velmi dobrou čistící schopnost.

Jak přesně nás tyto posvátné kameny léčí?

 

„Léčit, znamená cítit.“ Krystaly sice nejsou magické kameny, které změní váš život k nepoznání, ale jsou cestou, jak se k tomu přiblížit. Není to jen o tom, že si kámen koupíte a budete od něj očekávat zázraky. Do takového kamene musíte vložit i svou víru a naději. Pracovat na sobě a proniknout tak do hlubších vrstev svého „já“ a dojít k lepšímu sebepoznání.

Všechny krystaly jsou v podstatě léčivými kameny a výběr toho pravého pro vás, je ve skutečnosti velmi intuitivní proces. My sami nejlépe víme, co je pro nás dobré. Přejděte na to, co vás přitahuje. Věřte, že všechno, co se vám děje, je přesně tak, jak má být a co potřebujete. S léčivými kameny neuděláte špatný krok – naopak, je to směr, jenž vás požene svou hnací sílou kupředu a bude vás i motivovat.