Sportovci, kterým zavařily sexuální aféry

V poslední době světem sportu zmítá aféra špičkového fotbalisty Christiana Ronalda, který měl údajně před několika lety znásilnit ženu a poté jí dávat peníze za její mlčenlivost. Tato aféra se začíná obludně rozrůstat a nejvíce na to doplácí samozřejmě sám Ronaldo, kterého odmítl portugalský nároďák a také hra Fifa 19. Pojďme se podívat na další případy, kdy sexuální aféra může zahýbat s dlouho budovanou kariérou.

Ryan Giggs

Velšský fotbalista tak trochu připomíná Jekylla a Hydea. Tento fotbalista se přes den chová jako vzorňák ovšem v noci to dokáže pořádně rozbalit. Své o tom ví i jeho švagrová, ke které si tento bývalý hráč Manchesteru odskakoval od své ženy. Nakonec na něj prasklo, že švagrová nebyla jediná a že jeho postel navštívilo daleko více dam.

Michael Vick

Hráč amerického florbalu, který je znám pro svou bouřlivou povahu se ve svém života namočil do kde čeho. Na kontě má organizování ilegálních psích zápasů. Nelegální sázky a distribuci drog. K tomu přičtěte také obvinění ze šíření pohlavních chorob, o kterém prý nevěděl, ovšem vyšetřování ukázalo, že se s herpesem léčil na jedné z klinik. Nakonec vše urovnal mimosoudní cestou.

Tiger Woods

Někdejší nejznámější golfista planety měl svůj život dobře rozehraný, tedy až do chvíle kdy na něj praskla nevěra. Kvůli minimálně devíti ženám nakonec přišel o sponzory, ženu, děti a také značnou sumu peněz během rozvodového řízení.

Mike Tyson

Mike si odseděl tři roky ve vězení za znásilnění královny krásy Desiree Washingtonové. Původně byl odsouzen na šest let, ale nakonec byl propuštěn dříve na podmínku. Dodnes však tvrdí, že obvinění byl nesmysl, že dívku tehdy neznásilnil.

Holky českých reprezentantů

Kdo by si nepamatoval na příběh z roku 2007, kdy se naši vrátili z mistrovství světa, kde podlehli Německu. Moc je to však nesebralo, protože poté oslavili 29. narozeniny Tomáše Ujfalušiho v jednom hotelovém pokoji, kde jim dělo společnost také šest lehkých dívek za 41 tisíc korun.