Sportovci, kteří byli zatčení z neuvěřitelných důvodů

Mezi nejčastější zatčení profesionálních sportovců patří jízda pod vlivem alkoholu. Najdou se však i tací, kteří prodávají drogy, unášejí lidi, nebo dělají ozbrojené loupeže. Jsou tu však i tací sportovci, kteří byli zatčeni kvůli naprosté hlouposti.

Randy Moss

Také vás někdy štvou dopravní policisté, pak máte minimálně jednu věc společnou s Randym Mossem. Tento hráč amerického fotbalu byl totiž zatčen za to, že napadl dopravní policistku AMy Zaccardiovou, do které najel se svým Lexusem. Naštěstí pro něj nebyl nikdo vážně zraněn, naneštěstí pro něj však našli vyšetřovatelé v popelníku vozu více než gram marihuany. Moss nakonec zaplatil 1200 dolarů, strávil noc ve vězení a musel odpracovat 40 hodin veřejně prospěšných prací.

Darius Miles

Bývalý basketbalista prokázal velkou míru hlouposti, když 3. srpna 2011 chtěl nastoupit do letadla v St. Louis s nabitou zbraní. Samozřejmě byl zatčen a asi si pak dlouho vyčítal, že si tu bouchačku z batohu nevyndal.

Louis Murphy

Další hráč amerického fotbalu byl zatčen za to, že u sebe držel viagru bez lékařského předpisu. Přišli mu na to při běžné dopravní kontrole, při které se rozčílil tak, že jej museli zpacifikovat hned tři policisté najednou. Během prohlídky u něj bylo nalezeno 11 pilulek viagry. Hrozný zločin.

Plaxico Burress

Jako by americký fotbal přitahoval neskutečné ňoumy. Mezi další vtipně zadržené sportovce totiž patří hráč tohoto sportu, který si strčil pistoli za lem tepláků. Při tomto manévru se mu však podařilo střelit se do pravého stehna. Zraněné nebylo vážné, protože byl druhý den propuštěn z nemocnice domů. Tam však nedošel. Na svého Glocka neměl dostatečné papíry a tak byl obviněn z neoprávněného držení zbraně, za což byl odsouzen na dva roky do vězení podmínečně.