Roll Up systémy pro vaši perfektní reklamu

Každý správný podnikatel ví, že kvalitní a viditelná reklama je pro jeho podnikání velmi dobrý pomocník.

Roll Up je to pravé

Potřebujete prezentovat svoji firmu nebo produkt? Pak vsaďte na Roll Up. Tento pomocník je vhodný na jakýkoli druh akce, velmi snadno se montuje a díky přenosné tašce a malé hmotnosti jej snadno přemístíte kamkoli budete potřebovat. Na postavení stojanu nepotřebujete žádnou velkou námahu.

Systém se velmi snadno ovládá a kromě toho nabízí i atraktivní design. Roll Upy můžete využít kamkoli a na cokoli a to především díky velmi nízké pořizovací ceně a snadné instalaci.

Vybírat můžete z několika různých variant:

  • Nejlevnější varianta nabízí jednu velikost a je vyrobena z hliníku.
  • Ekonomický Roll Up nabízí více variant. Jeho součástí je i dvojitá otočná noha, zaklapávací horní lišta a pružná tyč s pevně danou výškou.
  • Roll Up střední třídy má dvě velikosti, střední lišta disponuje chromovanými koncovkami a velkou výhodou jsou i nastavitelné nohy, které lze využít v případě nerovného povrchu.
  • Prémiový Roll Up disponuje zaklapávacím rychloupínacím grafickým válcem, nastavitelnou teleskopickou tyčí a západkovým napínačem. Vyšší stabilitu zabezpečuje dvojitá noha.
  • Oboustranný Roll Up je opatřen otočnou nohou, která zajistí dostatečnou stabilitu, kvalitní zaklapávací horní lištou a pružnou tyčí. Lze jej využít jak jednostranně, tak i oboustranně.

Výrobu nejen Roll Upů nabízí e-abctiskárna.

Firemní korespondence může být také reklamou

Ani v současném digitálním světě se žádná firma a společnost neobejde bez posílání klasické psané korespondence. I ta může sloužit jako reklama. Jedná se především o tisk hlavičkového papíru a potisk obálek.

Kvalitně navržené a potištěné obálky i hlavičkový papír, na nichž naleznete nejen název, ale i logo a kontaktní údaje firmy, zvýší dojem a podpoří standardy, které uznáváte.