Proč se přestěhovat do Brna?

Brno patří mezi statutární města a svou rozlohou se jedná o druhé největší město na našem území. Je to sídlo Jihomoravského kraje.

Rozkládá se na jihovýchodě Čech, mezi Českomoravskou vrchovinou a nížinami jižní Moravy, na soutoku dvou řek – Svratky a Svitavy. V jeho katastru se nachází celá řada chráněných území. Mezi nejvýznamnější patří chráněná krajinná oblast Moravský kras. Turisty hojně navštěvovaná je také Brněnská přehrada, která se stala velmi oblíbeným místem pro rekreaci a to nejen místních obyvatel, ale i celé řady našich i zahraničních turistů. Svým návštěvníkům nabízí nejen koupání a celou řadu vodních sportů, ale také turistiku a cykloturistiku. Přehrada se dá využívat celoročně. Pro milovníky památek je velmi atraktivní hrad a pevnost Špilberk, který se tyčí na stejnojmenném kopci, a katedrála svatého Petra a Pavla rozkládající se na vršku Petrov.

Na své si přijdou i milovníci automobilismu, neboť Brno je známé díky velkým motoristickým závodům, které se každoročně konají na blízkém Masarykově okruhu. Mezi nejznámější a nejvíce prestižní patří Grand Prix ČR, součást seriálu Mistrovství světa silničních motocyklů.

Brno průmyslové

Brno je známé především jako město průmyslu. Na Brněnském výstavišti můžete každý rok navštívit celou řadu mezinárodních výstav a veletrhů. Mezi nejznámější patří Mezinárodní strojírenský veletrh. Nabídka práce Brno je tedy poměrně široká. Prohlédnout si můžete volná pracovní místa, která naleznete na portálu hitprace. Kromě volných pracovních míst v Brně a jeho okolí zde nejdete i celou řadu dalších zajímavých míst. Velmi aktuální je i nabídka práce Liberec.

Pracovní portál hitprace však nenabízí pouze volná pracovní místa. Naleznete zde i nabídku brigád a celou řadu zajímavých článků týkajících se zaměstnání a zaměstnanosti. Veškeré nabídky jsou stále aktualizované a vy tak získáte široký přehled volných pracovních pozic.