Posilujte váš imunitní systém a preventivně se chraňte před koronavirem

V dnešní rizikové době je prevence klíčem k úspěchu. Ať už se jedná o mytí rukou, nošení roušek či pravidelné dezinfikování, to vše vás chrání před možnou nákazou. Myslet byste však měli i na svůj organismus a dostatečně preventivně posilovat imunitní systém.

Zdraví z přírody

Pro posílení imunitního systému můžete zvolit nejrůznější způsoby. Od zdravé a pestré stravy bohaté na obsah vitamínů, minerálních látek a tuků, přes pravidelný pohyb až k doplňkům stravy. Pro imunitní systém je klíčový také dostatek spánku a vyhýbání se stresu. Tím nejčistším zdrojem pro posílení imunitního systému je však příroda a přírodní zdroje.

Online herbář

Abyste přesně věděli, jaké byliny a čaje jsou pro posilu imunitního systému nejlepší, zavítejte na online herbář, kde naleznete informace o čajích a bylinách. Ty se vám budou hodit nejen v době koronavirové krize, ale jistě je oceníte i během léta či zimního období. Najdete zde podrobné informace, které vás provedou světem bylin a naučí vás, jak byste byliny a bylinné čaje měli užívat, proč je užívat a za jakých podmínek. Čerpat zdraví přímo z přírody je totiž to nejlepší, co můžeme udělat.

Čaje a imunitní systém

Zavítejte na stránky prodej čajů a můžete si vybírat z pestré nabídky čajů, které posilují imunitní systém. Kromě toho zde najdete také nabídku mastí, tinktur české výroby a celou řadu velmi užitečných bylinek.

V dnešních dnech však pro vás může být dobrou volbou pořízení bylinného čaje Virostop 50 g, který je vhodný k popíjení při rýmě, kašli, dýchavičnosti, bolesti na hrudi, při bolestech v krku apod. Tento bylinný čaj obsahuje echinaceu, kopřivu, lipové květy, listy maliníku, plicník a ibišek. Jako prevenci můžete používat také čaje na posílení imunitního systému, které obsahují řadu cenných bylin.