Největší fobie fotbalových hvězd

Každý se něčeho bojí a týká se to i těch největších fotbalových hvězd. Pojďte se s námi podívat na fobie těch nejznámějších fotbalových hráčů.

Jesus Navas

Jesus Navas je famózní fotbalista, který nastoupil do velkého fotbalu až ve 28 letech a to i přesto, že předtím již dostal celou řadu naprosto skvělých nabídek. Všechny však odmítl kvůli své fobii odloučení od domova. Kvůli tomu strávil téměř celou svou fotbalovou kariéru v Seville. Traduje se dokonce historka, že jednou pro něj museli do vedlejšího města dojet otec s bratrem a odvézt jej zpět domů, jak byl rozrušený. Nyní však tvrdí, že svůj strach zvládl a má jej pod kontrolou.

Dennis Bergkamp

Být profi fotbalistou a mít fobii z létání to není nic příjemného. V Arsenalu však pro něj měli pochopení a proto po Evropě vždy jezdil autem, vlakem, nebo lodí, a když se hrálo moc daleko, raději zůstával doma. Sám o svém problému tvrdil, že s ním nemůže nic dělat a nedokáže to ani vysvětlit.

Matt Holland

Železný muž ostrovního fotbalu, který se však bojí psů a koček. Má z nich prý hrůzu. Navíc poznamenal, že nemá fobii ze všech zvířat, například s koňmi je prý kamarád, ale psi i kočky ho děsí. Tak ještě štěstí že nejsou nikdy na hřišti.

David Beckham

Je o něm známo, že trpí obsedantně kompulzivní poruchou. Vše musí mít v přímce nebo páru. V minulosti se také objevili zprávy o tom, že tato fotbalová legenda trpí také fobií z ptáků.

Wayne Rooney

Takový chlapák jakým je Rooney a bojí se samoty. Tohoto strachu jej prý údajně zbavuje fén, ano čtete dobře fén. Ten prý zapne a nechá jej běžet, klidně i celou noc.