Káva Lishou pomáhá zbavit se přebytečných kilogramů

Trápí vás přebytečné kilogramy a marně se jich snažíte zbavit? Bojujete s nekončícím hladem či neodolatelnými chutěmi? Rad a zaručených tipů, jak zhubnout, naleznete na internetu jistě mnoho. Než se rozhodnete všechny postupně zkoušet a hazardovat tak se svým zdravím je potřeba si uvědomit jednu základní věc při správném hubnutí. Vaše hubnutí nebude nikdy úspěšné, pokud nebude výdej kalorií větší než jejich příjem. Ovšem zbavit se chutí a odolat všem dobrotám je pro mnoho lidí nadlidský úkol. Jedním z řešení, jak bojovat s hladem a zbavit se chutí na sladké, je káva na hubnutí.

Co způsobuje pomalý metabolismus?

Metabolismus je proces, kterým vaše tělo přeměňuje to, co jíte a pijete, na energii. I když jste v klidu, vaše tělo potřebuje energii pro funkce, jako je dýchání, cirkulace krve a opravy buněk. Energie, kterou vaše tělo používá pro tyto základní funkce, se nazývá bazální metabolismus.

Váš bazální metabolismus určuje několik faktorů:

  • Velikost těla a složení. Pokud vážíte více nebo máte více svalové hmoty, spálíte více kalorií, dokonce i v klidu. Takže lidé, kteří váží více, mají vyšší rychlost bazálního metabolismu – ne pomalejší – protože část nadváhy je svalová tkáň.
  • Sex. Muži mají tendenci mít méně tělesného tuku a více svalové hmoty než ženy stejného věku a hmotnosti. Vyšší svalová hmota opět znamená spalování více kalorií.
  • Stáří. Jak stárnete, vaše svalová hmota se snižuje, což zpomaluje rychlost spálení kalorií.

Spíše než pomalý metabolismus mezi faktory, které s větší pravděpodobností přispívají k nárůstu hmotnosti, patří:

  • Jíst příliš mnoho kalorií
  • Získání příliš malé fyzické aktivity
  • Genetika a historie rodiny
  • Některé léky
  • Nezdravé návyky, jako je běžný nedostatek spánku

Nastartováním vašeho metabolismu urychlíte spalování tuků, které tělo začne využívat jako energiii pro fungování celého organismu.

Káva Linshou obsahuje pouze přírodní látky – bylinky, houby a instantní kávu – které vás zpmalený metabilismus nastartují.