5 vlastností správného muže

5 vlastností, které by měl mít muž, který bude ten pravý pro tebe a se kterým by si měla strávit budoucnost, když to potkáš a poznáš.

1.Smysl pro humor Pravého chlapa

Pokud víš s tvým partnerem vždy na něčem zasmát, když ti nechybí humorné chvíle v domácnosti, věř mi, je ten pravý. Společný humor je velmi důležitá vlastnost, protože s humorem a vtipem je život lehčí, hezčí, spokojenější a veselejší. Pokud si našla muže s kterým máte společný humor, ví tě rozesmát když máš špatnou náladu nebo umí uvolnit atmosféru v napjaté situaci, gratuluji ti. To ale samozřejmě není vše, pravý chlap musí být nabitý testosteronem.

2.Upřímnost

Důvěra a upřímnost by v žádném vztahu neměly chybět. Dej si pozor na to, aby ti nelhal, aby před tebou neustupují a aby byla mezi vámi stále čistá důvěra. No to platí i o tobě. Nemůžeš mu lhát, nemůžeš ho podvádět a musíš být k němu upřímná za každých okolností. Pravý chlap musí být ve formě.

3.Nezávislost

Správný muž pro tebe by měl být nezávislý. Neměl by viset na maminčině nebo otcově peněžence, neměli by za něj rozhodovat rodiče a určitě by měl mít za sebou už co to vyzkoušené. Měl by se umět postavit na vlastní nohy, pracovat a měl by mít byt. Moderní trendy jsou takové, že někdy se žena stará o muže, ale ty nepotřebuješ mámina miláčka, potřebuješ chlapa, který se postará o tebe. Není zde myšleno nezávislost na alkoholu.

4.Komunikace

Mluvení. Komunikace. Toto jsou věci na nichž většina vztahů ztroskotá, protože nevědí mezi sebou komunikovat. Nevědí si říci věci s nimiž nesouhlasí. Nevědí říct co se jim líbí nebo ne. Pokud se cítíš špatně, řekni mu to, stejně ať ti to řekne i on. Pokud se ti něco povedlo, jděte to oslavit. Jen komunikujte.

5. Sebevědomí

Ten správný muž pro tebe by si měl vědět stát za svým názorem. Nebýt jako chameleón a přizpůsobit se okolí. Měl bys vědět svůj názor obhájit. Protože ty jako žena nechceš muže, který bude sedět v koutě. No pozor na to, aby ti nepřesáhlo hranice, musí vědět, co je to zdravé sebevědomí.