Nejpodivnější zranění fotbalové historie

Fotbal je sport kontaktní a tak je jasné, že se vždy nějaké to zranění najde. My se dnes podíváme na ta vůbec nejpodivnější, kterým byste ani nevěřili, pokud by vám někdo řekl, že se staly fotbalistům.

Darren Barnard

Tento profík si pořídil štěňátko, u kterého se těšil, že jej bude každý večer doma vítat. Štěňátko však udělalo v kuchyni loužičku, po které Barnard uklouzl a poškodil si vazy v koleni takovým způsobem, že pak sledoval fotbal jen 5 měsíců v televizi. Aspoň nebylo štěně doma samo.

Martin Palermo

Vstřelit branku v posledních vteřinách zápasu a ten jí rozhodnout, to chce vždy oslavu s fanoušky. Slavit se rozhodl i Martin Palermo argentinský fotbalista hrající za Villarreal. Pod návalem fanoušků se však povolila bariera, která odděluje fanoušky od hráčů a spadla Palermovi přímo na nohu, kterou mu zlomila. Půl roku s pak Palermo nechal o fotbalu jen vyprávět.

Paolo Diogo

Při oslavách gólu dopadl podobně špatně i Diogo, který si nesundal před zápasem prsten a když vylezl na plot aby to oslavil, zasekl se mu prsten v oku pletiva. Po následném seskočení dolů mu prsten amputoval kus prsteníčku, který se již nikdy nenašel a Diogo a ještě schytal žlutou kartu.

Santiago Canizares

Být na šampionátu a rozbít flakonek s vodou po holení tak nešťastně že vám střep z ní přeřízne šlachu na palci je pech, ale přesně to se stalo brankaři španělské reprezentace Canizaresovi během jednoho ze šampionátů. Ten pro něj samozřejmě skončil.

Darius Vassell

Když tomuto obránci Aston Villy otekl palec, rozhodl se, že se sám vyléčí. Vzal tedy vrtačku a provrtal si do palce díru, aby upustil trochu krve. Z vrtačky se mu však dostala do palce ošklivá infekce, která jej vyřadila na několik týdnů ze hry