Kompletní sortiment pro váš Mi Band

Patříte mezi hrdé majitele Mi Band? Tento fitness náramek je praktickým pomocníkem při všech sportovních aktivitách, ať už vyrazíte na kolo, běhat na ovál nebo cvičit do posilovny. Stal se natolik populárním doplňkem, že ho můžete nosit celý den a používat ho namísto hodinek či jako praktického pomocníka k vašemu smartphonu. Jelikož je Mi Band tak rozšířený, jeho uživatelé jsou rádi, když si jeho vzhled mohou přizpůsobit podle toho, co se jim líbí. K těmto náramkům existuje celá škála příslušenství, které si můžete pořídit. O jaké se jedná?

Náhradní náramky

Jeden náramek nestačí, víte o tom, že se vám nabízí nespočet náhradních náramků? Můžete si je pořídit nejen v mnoha barevných provedeních, mohou být z různých materiálů nebo mít dokonce i různé druhy zapínání. Náhradní náramky jsou dostupné pro všechny modelové řady. Můžete mít například náhradní náramky pro Mi Band 4. Nejrozšířenější jsou silikonové náramky, protože jsou velmi příjemné na nošení a nabízí se v mnoha barevných variacích. Pokud se vydáte sportovat ve tmě, zajisté oceníte třeba svítící náramky. Jestliže se vydáte do společnosti, budou se vám hodit Mi Band 3 náhradní náramky v elegantní podobě, například v luxusním kovovém provedení. Buďte nároční, výběr je tak široký, že si můžete zvolit i náhradní náramky Mi Band 5, které dokonale sladíte se svým outfitem. Kompletní sortiment náhradních náramků najdete na mibandshop.cz. Výběr je široký a ceny nízké. Pokud nejste spokojení se současným zapínáním, můžete si vybrat třeba náhradní náramky, které mají magnetické zapínání nebo se zapínají třeba na suchý zip.

Nezapomeňte na důležité příslušenství

Kromě náhradních náramků vám eshop nabízí i výběr dalšího příslušenství, jde o ochranné folie, nabíjecí kabely a také o náhradní cvočky. Vybírat můžete také produkty v akci. Udělejte si radost a přizpůsobte vzhled svého fitness náramku tak, aby se vám líbil ještě více.