Hledáte novou práci nebo spolehlivé zaměstnance? Vyzkoušejte pracovní web cz.jobimi.com!

Když vám na stole přistane výpověď, rozhodně to není nic příjemného, zejména ve chvíli, kdy to nečekáte. Pocit marnosti a frustrace, který se většinou dostaví jako první, je celkem normální. Ačkoli víte, že společně s vámi bylo propuštěno několik dalších zaměstnanců, a výpověď nijak nesouvisí s vašimi pracovními schopnostmi, na sebevědomí to rozhodně nepřidá.

Často se říká, že když se zavřou staré dveře, nové se otevřou, a u hledání práce to platí dvojnásob. Nová práce může být lepší v mnoha směrech – vyšší ohodnocení, příjemnější kolektiv, tolerantní vedení, více benefitů – možností je mnoho. Stačí si nové zaměstnání dobře vybrat.

Vybírejte na pracovním webu cz.jobimi.com

Než usednete k notebooku nebo chytrému telefonu a otevřete pracovní web cz.jobimi.com, musíte si ujasnit několik faktů. Ta základní jsou, kde chcete pracovat a zda se chcete věnovat stále stejnému oboru nebo uvažujete o radikální změně. Pokud si obě kritéria ujasníte, usnadníte si tím hledání. Svá rozhodnutí zadáte do systému na cz.jobimi.com, například servírka a práce Brno, a pak už jen vybíráte nejvhodnější pracovní nabídky.

Pokud vás žádná nezaujala, rozhodně nemusíte zoufat. Na webu přibývají denně nové pracovní nabídky a velkou výhodou je, že ho denně nemusíte kontrolovat. Stačí na cz.jobimi.com zadat svůj e-mail, kam vám budou chodit aktuální pracovní nabídky.

Před odesláním životopisu ho nezapomeňte zkontrolovat, zda je vše aktuální.

Najděte nové zaměstnance rychle a efektivně

Pokud patříte mezi zaměstnavatele, kteří se marně potýkají s nedostatkem zaměstnanců, možná nadešel čas přestat své nabídky práce zveřejňovat pouze na svých webových stránkách nebo na vývěsce úřadu práce. Práce Zlín se obsadí mnohem dříve prostřednictvím pracovního webu cz.jobimi.com.