Co Jágr nikdy nedokázal

Jaromír Jágr je jednou z největších sportovní legend jaké máme. Někdy je nám prezentován téměř jako Bůh. Víte však, co nikdy nedokázal? Pojďme se na to podívat.

Jaromír Jágr dokázal téměř vše, vyhrál Stanley Cup, olympijské hry i mistrovství světa, má spousty sportovních individuálních ocenění, je v síni slávy Českého Hokeje a má i medaili za zásluhy o stát. I přesto mu však několik zářezů chybí. Které to jsou?

Kanadské bodování

I přesto, že je několikanásobným mistrem světa, nikdy se mu nepodařilo stanou na vrcholu kanadského bodování celého šampionátu.

Česká extraliga

Jakožto kladenský odchovanec a majitel místního klubu se nemůže pochlubit tím, že by někdy hrál za nějaký jiný tým. I to je jeden z důvodů, proč nikdy nepozvedl nad hlavu mistrovský pohár určený pro vítěze extraligy. Kdo ví, jestli se to ještě někdy změní.

Zároveň se nikdy nestal vítězem kanadského bodování extraligy. Za Kladno původně odehrál 11 zápasů, pak působil chvilku v Itálii a Německu a pak přišla NHL. Během výluky působil chvilku v Čechách a pak v Omsku. Během působení v Čechách byl v bodování třetí, ale Martin Růžička byl tehdy k nezastavení.

Nezahrál si se svým synem

Ve svých 46 letech by Jágr mohl mít již hromadu dětí, ovšem svého potomka stále nemá. A přitom kdyby měl syna, klidně by s ním mohl hrát v jednom týmu jako Gordie Howe, nebo jako v české extralize Lukáš Galvas. U Jágra se již však něčeho podobného bohužel nikdy nedočkáme.